Крісло Поло 50/АМФ-4 Дизайн No1 Пірати.

Крісло Поло виділяється із загальної маси крісел із м'якою оббивкою та колірною різноманітністю. Завдяки широкому колірному ряду крісла Поло часто використовуються в модних офісах, робочих просторах і навіть барах. Поверхня крісел виготовлена з м'якого та комфортного матеріалу, приємного на дотик. Зручні підлокітники забезпечують підвищений рівень комфортності під час роботи.
Крісло Поло Принт Дитячий дизайн АМФ-4 Ця модифікація крісла Поло виготовлена з міцних високоякісних пластикових елементів із підлокітниками АМФ-4 і механізмом гойдання Перманент-Контакт. Крісло розроблене спеціально для дітей і виробляється з принтами дитячої тематики.
Механізм Механізм "Перманент-контакт" використовується в операторських кріслах і дає змогу не просто з'єднати сидіння і спинку, а й регулювати кут нахилу, висоту спинки, а також глибину посадки. Цей механізм є найпоширенішим і найпростішим, який забезпечує жорстку фіксацію кута нахилу за допомогою фіксувального гвинта, сидячи, з можливістю підібрати найзручніше положення, від 75 до 90 градусів. Невеликий гвинт, який розташований ззаду спинки, дає змогу підняти або опустити спинку, під сидінням розміщений третій гвинт, за допомогою якого легко відрегулювати глибину посадки спинки щодо сидіння. Отже, перманент-контакт — це механізм регулювання, який дає змогу гнучко настроїти навіть недороге крісло для довгої та плідної роботи.
Правила догляду.
Для догляду настійно рекомендується використовувати сухе чищення або пилосос. Уникайте потрапляння вологи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 460 мм |
| Глибина сидіння | 440 мм |
| Висота спинки | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 930 мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 410 мм |
| Діаметр хрестовини | 640 мм |