Стілець Маркос Хокер чорний Неаполь N-20











| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина сидіння | 410 |
| Глибина сидіння | 410 |
| Висота спинки | 220 |
| Висота виробу | 945 мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 945 мм |
| Розмір упаковки | 480 мм |