А-2 сірий колір також є в наявності











КОЛІР ОББИВКИ

А-01
ОПИС
Крісло Комфорт Нью EKO наповнить ваш робочий день зручністю і комфортом. Стильне офісне крісло подбає про ваш хребет протягом усього дня, забезпечуючи правильне положення сидячого. Крім того, ви можете відкинутися на спинку і розслабитися, безтурботно погойдуючись у кріслі.
Стильний і діловий зовнішній вигляд меблів налаштує на робочий лад і подарує презентабельність вашому кабінету. А все завдяки функціональності й ергономічності крісла та дивовижному матеріалу, який застосовують як оббивку.
Крісло впишеться в будь-який інтер'єр, як класичний, так сучасний і високотехнологічний. Різноманітність кольорів дає змогу підібрати крісло, яке ідеально підійде до відтінків вашого кабінету або, навпаки, стане його яскравою контрастною «плямою».
Крісло порадує і керівника, і пересічного «службовця» - усіх тих, хто мріє працювати, не відволікаючись на обстановку. Крісло Комфорт Нью EKO візьме на себе турботи про ваше тіло.
| Механізм "Перманент-контакт" використовується в операторських кріслах і дозволяє не просто з'єднати сидіння і спинку, а й регулювати кут нахилу, висоту спинки, а також глибину посадки. Даний механізм є найпоширенішим і простим, який забезпечує жорстку фіксацію кута нахилу за допомогою фіксуючого гвинта, сидячи, з можливістю підібрати найбільш зручне положення, від 75 до 90 градусів. Невеликий гвинт, який розташований позаду спинки, дозволяє підняти або опустити спинку, під сидінням знаходиться третій гвинт, за допомогою якого легко відрегулювати глибину посадки спинки щодо сидіння. Таким чином перманент-контакт - це механізм регулювання, який дозволяє гнучко налаштувати навіть недороге крісло для довгої і плідної роботи. |
| Тканини класу "А" належать до групи меблевих шеніллів, які вже давно займають лідерські позиції на ринку оббивних матеріалів. За споживчими характеристиками тканинам А немає рівних. Вони міцні, у них щільна, але водночас м'яка та еластична структура. Матеріали такого типу стійкі до самих різних впливів, в тому числі до ультрафіолетових випромінювань і високих температур, до механічних пошкоджень. У тканин класу А тривалий термін експлуатації — до 30000 циклів без деформації та потертостей. Зовнішні дані тканин А також вражають — вони мають переплетену структуру, яка імітує дрібну рогожку, колірна палітра тканин широка — все це робить тканини дуже затребуваними. Меблі з шенілла не тільки зручні, комфортні та тактильно приємні, але ще і красиві, благородні та привабливі. Шенілл дуже невибагливий в догляді, його можна мити, чистити та пилососити без проблем і побоювань. |
Крісла необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (за температури повітря від +5°C до +25°C і відносної вологості повітря від 30% до 70%). Для максимально довгого збереження первісного вигляду крісел, необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поруч з опалювальними приладами, так як через це їх колір може потьмяніти і змінитися структура поверхні. Оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви будете регулярно чистити її пилососом. Плями чистіть негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, яка вбирає вологу. Металевий або пластиковий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних мийних засобів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 470 |
| Глибина | 540 |
| Ширина сидіння | 470 |
| Глибина сидіння | 420 |
| Висота спинки | 570 |
| Висота виробу | 116 мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 420 мм |
| Діаметр хрестовини | 640 мм |