Гарантія: 12 місяців
Переваги:
Колір шкіри: коричневий
Матеріал: метал, шкіра
Розміри крісла:
Висота крісла: 120/127см
Висота від підлоги до сидіння: 47/54см
Глибина сидіння: 51см
Ширина сидіння: 50/56 см
Ширина з підлокітниками: 67см
Механізм:
Тип механізму — мультиблок
- регулювання висоти сидіння
- режим гойдання
- регулювання ступеня жорсткості гойдання
- фіксація нахилу сидіння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Діал |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Анатомічні властивості | Так |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 67 см |
| Висота з урахуванням спинки | 127 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | натуральна шкіра |