Гарантія: 12 місяців
Переваги:
Колір дерева: горіх
Колір шкіри: темно-зелений
Матеріал: дерево, шкіра
Розміри крісла:
Висота крісла: 125/131см
Висота від підлоги до сидіння: 57/63см
Глибина сидіння: 51см
Ширина сидіння: 52см
Ширина з підлокітниками: 64см
Механізм:
Тип механізму — мультиблок
- регулювання висоти сидіння
- режим гойдання
- регулювання ступеня жорсткості гойдання
- фіксація нахилу сидіння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Діал |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Анатомічні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 64 см |
| Висота з урахуванням спинки | 131 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 57 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 63 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | дерево |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | натуральна шкіра, дерево горіх |