Гарантія: 12 місяців
Переваги:
Колір дерева: палісандр
Колір шкіри: зелений
Матеріал: дерево, шкіра
Розміри крісла:
Висота крісла: 122/127см
Висота від підлоги до сидіння: 45/50 см
Глибина сидіння: 49см
Ширина сидіння: 47см
Ширина з підлокітниками: 80см
Механізм:
Тип механізму — механізм гойдання
- регулювання висоти сидіння
- режим гойдання
- регулювання ступеня жорсткості гойдання
- фіксація нахилу сидіння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Діал |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Зелений |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 80 см |
| Висота з урахуванням спинки | 127 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | дерево |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | натуральна шкіра, дерево палісандр |