Гарантия: 12 месяцев
Преимущества:
Цвет дерева: орех
Цвет кожи: коричневый виски
Материал: дерево, кожа
Размеры кресла:
Высота кресла: 126/136см
Высота от пола до сидения: 55/65см
Глубина сидения: 52см
Ширина сидения: 49см
Ширина с подлокотниками: 67см
Механизм:
Тип механизма - мультиблок
- регулировка высоты сидения
- режим качания
- регулировка степени жесткости качания
- фиксация в четырех положениях
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Діал |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Анатомічні властивості | Так |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 67 см |
| Висота з урахуванням спинки | 136 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 61 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 71 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | дерево |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | натуральна шкіра, дерево - горіх |