Закритий 420 мм. Відкритий 1430 мм.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тиса |
| Габаритні розміри столу | |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1430 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Додаткові характеристики | Товщина: 16 мм |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Форма | Прямокутний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Вага | |
| кг | 50 кг |